Fellne 14-she te aluminit

Shitet nga: ardi 12 Pri 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 14 te aluminit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim