Fellne 14-she

Shitet nga: ardi 11 Pri 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne te aluminit jane 14-tshe jane per audi, passat,golf 3 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim