Fellne 14

Shitet nga: Cimi 22 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shef fellnet 14 ..per golf pasat ..

Shum t'mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim