Fellne 14

Shitet nga: Diti 06 Shk 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 14 pa goma jane te ardhura nga Gjermania per ata qe jane merakli mundeni edhe me i polirat nuk jane fellne kineze por Gjermane ,shihe ne foto , fellnet jane si ne foto 4 copa, per golf pasat audi etj, cmimi eshte me marrveshje me fellne ju jap edhe pasqyre te zeza me (shmigovac) per gollf 2 dhe , 3 .
pres blers Serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim