Fellne 14

Shitet nga: Rabisal 22 Mar 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 185-60-14 me goma tveres Fulda as sdridhin jom tballansume kejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim