Fellne 14

Shitet nga: granit musliu 20 Pri 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 14 fellne 14 jan shum te mira as nuk dridhin e as nuk gjujn me garamcion.. boj edhe ndrrim me fellne 13 kontakti viber +37744425555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim