Fellne 15" me 4 shrafa

Shitet nga: Arber 11 Nën 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet yll bajn per audi , gollf , passat , seat etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim