Fellne 15

Shitet nga: naim 27 Maj 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 15tshe me goma m+s me 5 shtrafa


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim