Fellne 15

Shitet nga: Fellne 14 Krr 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne te aluminit 15-she me pese shrafa 5x110. Bejne per keto kerre:

* Opel Astra G
* Opel Astra H
* Opel Combo
* Opel Corsa C
* Opel Corsa D
* Opel Meriva
* Opel Omega A
* Opel Omega B
* Opel Signum
* Opel Vectra B
* Opel Vectra C
* Opel Zafira

Nderroj me fellne 17 per Opel


opel, vectra b, vectra c, astra g, astra h, zafira, corsa b, corsa c, omega a, omega b, signum, meriva, combo, fellne, fellga, guma, goma, pirelli, semperit, continental, michelin, mishelin, lassa, sava, kumho, dunlop, barum, alomin, alumin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim