Fellne 15'

Shitet nga: Fellne 08 Pri 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15' ,, fellnet nform te yllit , jon tnalta permas tulta perpara , 195/60=R15 edhe 185/55=R15
Fellnet nuk jon trrokta as tvrame , nuk dridhin as nuk gjujn nvozitje shum stabil jon tballancume krejt nuk kan defekt sen i vetmi sen osht qe guma e djath osht pak e prisht e duhet me ndrru. Fellnet i shes 160 .Ndrrim i mundshem me najkon qe i ka R14' boj ndrrim .

NR.045-672-064 ose
VIBER +37745672064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim