Fellne 15

Shitet nga: alban 10 Shk 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 8.5 coll t gjana per.opel.golf bmw etj fellnet jan pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim