Fellne 15

Shitet nga: Lumi 21 Shk 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me gjith goma gomat per veres bajn se jan tbajta a fellnet jan shum tmira.
pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim