Fellne 15

Shitet nga: Zzzzz 19 Mar 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim