Fellne 15 195-50-R15

Shitet nga: Muhamet 29 Shk 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 195-50-15 2 gomma i kan te reja para 3 dite jan ngjit edhe 2 jan per ver bajn fellne nuk jan te dredhta as te varita. Nuk dridhin !!!!!!!!!!! +37745679379 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim