Fellne 15 4 vrima

Shitet nga: besnik 29 Nën 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 4 vrima pr golf 2 dhe 3 jon shum te mir nuk dridhin boj ndrrim me fellne 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim