Fellne 15-60-195

Shitet nga: Blerim 17 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet momo me goma te veres -15-60-195 jon perdor ne golf 3 120 euro qmimi eshte i padiskutushem ,njona se ka kapakun sic shihet ne foto dhe njona dridh kapak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim