Fellne 15 Me Gomma TOYO

Shitet nga: Muhamet 07 Pri 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne pothuaj se te reja 195-50-15 as nuk gjujn as nuk dridhin.
VIBER +37745679379
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim