Fellne 15 bmw e30

Shitet nga: Fisnik 29 Mar 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne bbs 15 jon te montune n bmw kock qmimi I diskotushem
kontakto viber +38649417225
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim