Fellne 15 coll per Golf 4,Bora,Audi a3

Shitet nga: Xxxxx 13 Pri 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma , te gjitha fellnet jane shume te mira pa
asnji grrith kurse gomat jon mesatare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim