Fellne 15 coll per disa lloje të veturave

Shitet nga: bujar 25 Gsh 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 coll për disa lloje të veturave
fellnet janë të drejta dhe nuk kan gërvishje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim