Fellne 15 coll per mercedes

Shitet nga: Zjadin 27 Mar 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma 15 coll gomat jan te veres jan te mira
Jan me 5 vrima jan te mira nuk jan te shtemta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim