Fellne 15 coll

Shitet nga: Shesh fellne 16 Jan 02:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesh tre fellne me qmim te volitshem jan 15 por me kan mbetur vetem tre cop prej tyre ose e blej nje te tille.
Qmimi 100€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim