Fellne 15 dhe shtopa

Shitet nga: mergim 16 Mar 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 shum te mira shtopa por golf 3 3 loje shum te mira fellnet 250 euro shtopat 80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim