Fellne 15 inc me 4 bira me goma tveres

Shitet nga: Fehmi 27 Mar 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She fellne 15 inq nga alumini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim