Fellne 15 me 5 vrima 195 60 15

Shitet nga: Fellne 24 Mar 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 15 shum te ruajtme jan 195 60 R15 Boj ndrrim me 16 sport
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim