Fellne 15 me goma 15 me kater vrima

Shitet nga: fellne 25 Maj 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15-qe me kater vrima-Borbet. Bojn per vw golf polo etj. Fellnet siq shihet ne foto jon te papastruara. Nuk i kom perdor dhe mduhet me i shit. Fellnet shkojn me goma. 2 goma jon michelin dhe dy goma jon dunlop. Dimensionet e gomave jon 185/60 R15 dhe 185/55 R15 . Edhe fellnet edhe gomat jane te mira. Çmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim