Fellne 15 me goma 185-55-R15

Shitet nga: Ardian 25 Shk 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne shum te bukura ne form ylli nr 15 me 4 shtrafa bojn per golf 2-3 edhe disa vetura tjera shiko fotot

vrejtje njera fellne eshte e demtuar kushton 15 euro me ndreq dhe 2 goma jan te mira 2 jo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim