Fellne 15 me goma 195.50.15

Shitet nga: Bujar 01 Mar 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per opel me goma 195.50.15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim