Fellne 15 me goma ose pa goma

Shitet nga: fellne 28 Shk 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 15 me goma te dimrit te reja shum te ruajtura pa asnje gervishje bejn per passat golf 5 caddy tauran etj shiten edhe pa goma vetem fellnet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim