Fellne 15 opel

Shitet nga: Bekim 23 Dhj 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15she ose nderroj me fellne 16she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim