Fellne 15 original per audi

Shitet nga: Demir 19 Mar 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 me goma 195,65,15 gomat nuk jan aq te mira,Fellnet i kan edhe kapakat,Qmimi i fundit eshte 85e..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim