Fellne 15 pa goma nga Ch per Wolsfagen dhe Audi

Shitet nga: Ibrahim 19 Maj 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15-she pa goma me 5 vrima per wolsfagen dhe audi me qmim te volitshem 220 euro. Fellnet jan shum pak te perdorura gati thuajse te reja, siq shifen edhe ne foto te ardhura prej Zvicrres. Fellnet mund ti jap edhe me ndrrim me fellne 15 me 4 vrima me dimension (4x 0.98) qe bejne per Fiat Stilo. Çmimi i negociushem. Per informata ju mund te na kontaktoni/shkruani edhe në viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim