Fellne 15 per Opel.golf2,etj.

Shitet nga: Besi 20 Jan 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15, jan shum te Mira,garantoj per to qe as nuk dridhin as kurgjo.jan me dy goma M+S per qfaredo info mundeni me thirr ne qfardo kohe, 045596669
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim