Fellne 15 per audi dhe ford ne gjendje te mire

Shitet nga: Fellne 26 Shk 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 per audi edhe ford bajn me 4 shtrafa ne gjendje te mir bajm edhe ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim