Fellne 15 per shkod

Shitet nga: fellne 25 Shk 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan shum te mir per shkoda etj 15 coll
049633952
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim