Fellne 15-she

Shitet nga: Xxx 19 Pri 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15-she pa goma (ylli) jon te ardhura nga Gjermanija.

Per me shum info VIBER +37745-812-124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim