Fellne 15 shum t mira

Shitet nga: Alban 24 Krr 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 per opel golf 1.2.3 e vetura tjera fellnet jan shum te mira dhe t hjeshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim