Fellne 15

Shitet nga: ////// 04 Shk 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15


044152759
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim