Fellne 15

Shitet nga: Meriton 15 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 15 Yll jan te rujtura ashtu siq shihen edhe ne foto Qmimi 200 euro, boj ndrrim me Fellne 14 me qen shum te mira, Pres Blers Serjoz, mund te me kontaktoni edhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim