Fellne 15

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fellna 07 Mar 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 4copa madhsia 15tshe, 5bira per shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim