Fellne 15

Shitet nga: kushtrim 09 Pri 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon ardh prej zvicrre 15_she per golf 5 touran
Qmimi 220€
Tel.044 317 864.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim