Fellne 15

Shitet nga: kushtrim 13 Pri 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

222 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15
Fellnet jon per Touran golf 5 etj.
Fellnet jon ardh un prej zvicrre jon treja .
Qmimi 222€
Tel.044317864
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim