Fellne 15

Shitet nga: Fatlumi 24 Pri 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne
* 15she
* 4-shtrafa
* Goma M+S
* Made in German

Mundeni me thirr kur doni nr..
tel:045 666 448
viber : +377 45 666 448

Gjindem ne Prishtin...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim