Fellne 15

Shitet nga: fellne 15 Sht 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet 15 te ardha nga gjermania pa guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim