Fellne 15

Shitet nga: labinot 02 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me guma tveres qmimi 100 euro bej edhe ndrrim me fellne mat gjana
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim