Fellne 15

Shitet nga: Arber 12 Nën 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten felnet 15" me kater shrafa bajn per audi passat gollf etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim