Fellne 15

Shitet nga: Festim 18 Dhj 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 15'' me goma te mire te veres.

Fellnet bejne per VW , Seat , Opel etj.
Dimensioni i bulonave eshte 4x100.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim