Fellne 15

Shitet nga: Fisi 20 Dhj 07:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 bandasha 15 coll ne gjendje shume te mire.Bejne per keto lloje te veturave: opel astra,vectra,corsa,meriva etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim