Fellne 15

Shitet nga: Fellne 17 Jan 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 me guma shum te mira te dimrit per me shum na telefononi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim