Fellne 15

Shitet nga: toni 28 Pri 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15
Tel. 044600680
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim